Империал Браун Мраморын Хавтгай
Бүтээгдэхүүний нэр: YS-BD004 Империал Браун Мраморын Хавтгай Түүхүүр
Брэнд: Юши Стоун
Материал: Төрөөсөх Марбл
Өнгө: Гүн Браун өнгө, Алтан Судалт хөрвүүл, Бүрхүүлд хийгдсэн Байгалийн Текстур
Зогсооны сонголтууд: Цагаан толин, гладкий, ледер, хөвсгөр, эсвэл захиалгын гадаргуугийн хөрвүүлэлтүүд боломжтой
Хавтангийн хэмжээ: (2400–3200) мм × (1200–2000) мм
Зузаан: 15 мм, 18 мм, 20 мм, 30 мм; захиалгын зүйлүүд боломжтой
Форматууд: Плитка, тоосго, хэмжээд тааруулж огтлогдсон панель, тавцан, хана панель
Зах зээлийн шаардлагад нийцүүлэн өөрчлөх боломж: Хооронд нь тааруулж зүүсэн бүтээл, тоосго бүтээл, ирмүүдийн хэлбэр, гадаргуугийн бүтээл, CAD суурилсан төслийн бүтээл боломжтой
Боловсруулалтын чадавхи: CNC огтлолцоо, усны сүүдэр, ирмүүдийн хөрвүүлэлт, зөөлөн хавтгай, нарийн чулууны бүтээл
Чанарын удирдлага: хүргэлтээс өмнө дэлгэрэнгүй тайлан хавтас хийж 100% шинжилгээ
Жишээ: Бесплатный образец материала доступен
Үйлдвэрийн дэмжлэл: Хавтгай сонголт, номын хооронд тааруулж зохион бүтээх схем, CAD дээрх үйлдвэрлэлийн зураг, том хэмжээний үйлдвэрлэл
Логистикийн дэмжлэл: ДАБ, КИФ, ДДП-ийн хүргэлт дэлхийн зах зээлд
Хэрэглээ: Онцгой Хананы Төрх, Хотелын Лобби Төрх, Соёлт Орхон, Санузлын Тавиур, Шал, Сулз, Вилла, Дэлд Өрх, Коммерциал Дотоод Төрхний Хүрээлэнд Тохиромжтой
- Хойшоо тайлбар
- Санал болгож буй бүтээлүүд
Империал Браун Мраморын Хавтгай
Импературын Бурый Мармур Плитка нь гүн бурый фонтой, хөврүүн алтан судалдайгаар тодруулж, давхардмал байгалийн текстураар баяжуулж, бүтээмжит байгалийн бурый мармур плитка юм. Хятадын чулууны зах зүүн дээр «Алтан Жад Мармур» нэртэйгүүр танилцаж, энэ материал нь баян газрын өнгөсүүдийн хамт динамик алтан хөдөлгөөнийг нэгтгэн, ухаалаг, үндэсний түвшний визуал нүрсүүд үүсгэдэг. Түүний дулаан өнгөнүүд ба драматик зураглал нь онцгой хана, хотелын лобби-н декораци, охинхон цахилгааны хавтгай, санузрын шүүрт хавтгай, шал, шат, люкс дотоод чулууны ажилд хүчтэй тохиромжтой. Мармур нь цаг үл хүртүүлэх, нарийн төвөгтэй гадаад хүрээ үүсгэдэг бөөртүүн, үндэсний түвшний вилла, хоспитальности дотоод хүрээ, худалдаа оронд, коммерци архитектур төслүүд дээр өргөн ашиглагддадэг.
YUSHI STONE Импературын Бурый Мармур Плитка Нийлүүлэгч
YUSHI STONE нь Хятад улсад бүтээгдсэн мраморын хавтасуудын професионал нийлүүлэгч ба үйлдвэрлэгч бөөртүүн. Бид дэлхийн харилцагчдад өндөр чанарын Imperial Brown мраморын хавтасууд, хэмжээд тааламжит хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүртэл хүр......
| Дотоод хана | Тийм |
| Дотоод шал | Тийм |
| Шувууханы дэлгүүр | Тийм |
| Санхүүгийн шал | Тийм |
| Гаднах дотоод хамгаалалтын хавтан | No |
| Гадаад шал | No |
| Алсын ирмэг | No |
| Галын цонхны хүрээ | Тийм |
| Цэвэрлэгчийн дэлгүүр | Тийм |
| Материалын төрөл | Империал Браун Мраморын Хавтгай |
| Уулзалт | Хятад |
| Өнгө | Бор |
| Хавтангийн хэмжээ | (2400-3200)*(1200-2000)мм эсвэл захидалт |
| Хавтангийн зузаан | 18мм, 20мм, 30мм эсвэл захидалт |
| Галт талбайн хэмжээ | 300*600мм, 600*600мм, эсвэл захидалт |
| Галт талбайн зузаан | 7-20мм |
| Мозайкны хэмжээ | 300*300мм, 305*305мм, эсвэл захидалт |
| Гадаргууны хөрвүүлэлт | Цахилгаан тэжээлтэй, Тэжээлтэй, Арьсархаг, Байгалийн гадаргуу гэх мэт. |
