Brazilijos juodos platinos granito plokštė
Produkto pavadinimas: YS-BN019 Juodas Platino Granitas Aukščiausios kokybės Juodos Granito Plokštės ir Plytelės Prabangiems Projektams
Medžiaga: Natūralus granitas
Apdorota paviršiaus apdaila: Blizginamas, liepsnojamas, kirviu kalamas, rieduliuojamas, šveičiamas šepetėliu, glazūruojamas, skaldomas, pjautomis kraštais, natūrali paviršius, smėlėjamas, rūgštinis skalavimas. Galimi specialūs paviršiai pagal užsakymą
Populiarių plokščių dydis: (2400-3200) mm X (1200-2000) mm X (15-30) mm pagal užklausą galimi nestandartiniai dydžiai
Versatilios dydžio galimybės: Prieinama plokštėmis, plytelėmis, iki reikiamo dydžio supjaustytais skydais ir darbastaliais ir kt.
Rekomenduojamas naudojimas: Darbastaliai, mozaika, sienų ir grindų danga, akmeniniai baldai
Kokybės kontrolė: 100 procentų patikra ir išsami patikros ataskaita prieš pakrovimą
Pavyzdys: Nemokami pavyzdžių medžiagos yra prieinamos
- Apžvalga
- Rekomenduojami produktai
Brazilijos juodos platinos granito plokštė
Juodas Platinumo granitas yra prabangus gamtinis akmeninis medžiagų produktas iš Brazilijos, kurio gilus juodas fonas puošiamas dinamiškomis sidabrinėmis, pilkosiomis ir mineralais turtingomis tekstūromis, kurios sukuria drąsią ir sočią išvaizdą. Jo tvirta struktūra, elegantiškas teksto judėjimas ir poliruota paviršiaus struktūra daro šį aukštos kokybės juodo granito lakštą populiarų pasirinkimą prabangiems vidaus ir architektūriniams projektams. Šis premium klasės juodo granito lakštas dažnai naudojamas virtuvės darbastalių, vonios kambarių plovimo įrenginių viršaus, akcentinių sienų, grindų, laiptų, priėmimo stalų bei prabangių viešbučių projektuose. Dėl stipraus vizualinio poveikio ir amžinai aktualios estetikos Juodasis Platinumo granitas yra idealus šiuolaikinėms gyvenamosioms patalpoms, komercinėms vidaus erdvėms ir didelės apimties statybos projektams, kurie siekia tiek ilgaamžiškumo, tiek natūralios ištaigos.
YUSHI STONE Brazilijos Juodo Platino Granito Plokščių Tiekėjas
YUSHI STONE yra profesionalus juodo platininio granito plokščių tiekėjas, teikiantis aukščiausios kokybės granito plokštes, individualiai pagal matmenis apdirbtas plokštes, stalviršius, sienų plokštes ir projektuose remiamus akmeninius sprendimus visame pasaulyje vykdomiems komerciniams bei gyvenamiesiems projektams. Mūsų gamykla palaiko CNC apdirbimą, kraštų šlifavimą, kriauklėms skirtų išpjovų paruošimą, laiptų gamybą ir eksporto klasės pakavimą, kad būtų užtikrinta stabilios kokybės produktai ir saugus visame pasaulyje pristatymas. Taikydami griežtą plokščių atranką, nuolatinę spalvų kontrolę ir patikimą gamybos pajėgumą, mes palaikome architektus, rangovus, didmenininkus ir statybos investuotojus, siūlydami jiems individualius granito sprendimus viešbučiams, prabangos viloms, prekybos erdvėms ir aukštos klasės vidaus projektams. Ar jums reikia blizgančių plokščių, individualių stalviršių ar didelių projektų tiekimo – YUSHI STONE siūlo profesionalų apdirbimą ir konkurencingą gamyklos tiesioginį kainodarą.
| Vidinė siena | Taip |
| Vidaus grindys | Taip |
| Vamzdžių siena | Taip |
| Kambario grūdai | Taip |
| Išorinė siena | No |
| Išorės grindys | No |
| Baseino kraštas | No |
| Židinio apvadas | Taip |
| Stalčio dėžutė | Taip |
| Medžiagos tipas | Brazilijos Juodasis Platino granitas |
| Kilmė | Brazilija |
| Spalva | Juoda |
| Slabų dydis | (2400–3300)*(1200–2000) mm arba pagal užsakymą |
| Plokštės storis | 18 mm, 28 mm, 30 mm, 50 mm arba pagal užsakymą |
| Plytelių dydis | 100*100 mm, 600*600 mm arba individualus |
| Plytelės storis | 10–30 mm arba individualu |
| Mozaikos dydis | 300*300 mm, 305*305 mm arba pagal užsakymą |
| Paviršiaus apdaila | Poliruota, apdeginta, kalašuota ir kt. |
