Шай розасы мәрмәр тақтасы
Өнімнің атауы: YS-BI008 Шай розасы мәрмәр тақтасының жеткізушісі
Материал: Табиғи мәрмәр
Қапталған Беті: Жылтыратылған, қайралған, щеткаланған, табиғи бет, құммен ұрған, терілендірілген, су жонатқыш, өтініш бойынша қосымша беттер
Танымал Табақшалардың Өлшемі: (2400-3200)мм X (1200-2000)мм X (15-30)мм Таңдау бойынша ыңғайлауға болады
Тұжырымдау: Қабырға панелі/Ас үйнің үсті/Жуындық шкафының үсті/Шаю ыдысы/Еден тақтасы/Үй жиһазы/Қол өнер бұйымдары/Баспалдақ/Тас әсемдігі жобасы
Сапасын басқару: 100 Пайыз тексеру және жүктеуге дейін келісімге келу үшін қосымша тексеру есебі
Үлгі: Үлгілердің тегін материалдары қолжетімді
- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер
Шай розасы мәрмәр тақтасы
Теа Роз мармортасы — жұмсақ күлгін-қызғылт тондары мен әдемі табиғи жолақтары бар әдемі табиғи қызғылт мармортасы. Ол жылы, сыйлы және романтикалық атмосфераны құрады, сондықтан оны қонақ үйлердің фойелері, люкс виллалар, ванные бөлмелері, ерекше қабырғалар және декоративті едендер сияқты жоғары деңгейлі ішкі көркемдеу жобаларына қолдануға болады. Оның жұмсақ түс тоны оны заманауи, минималистік және классикалық көркемдеу стилдерімен идеалды тұрақтандырады.
YUSHI STONE компаниясы – Теа Роз мәрмәрінің плитасының тұтынушысы
YUSHI STONE — Теа Роз мармортасының тақтайшаларын жеткізетін мамандандырылған компания, ол жоғары сапалы табиғи мармортасының тақтайшаларын, өлшемі бойынша кесілген өңдеулерді, беттік тақтайшаларды, қабырға панельдерін және жобалық негізде тас шешімдерін ұсынады. Біз қатаң тақтайшаларды таңдау, түстердің біркелкілігін бақылау, CNC өңдеу және экспортқа арналған қаптау технологиялары арқылы қонақ үйлерге, виллаларға және коммерциялық жобаларға қолдау көрсетеміз. Біздің мамандар әлемнің түрлі бұрыштарынан келетін архитекторларға, жұмыс атқарушыларға және құрылыс әзірлеушілеріне сенімді жеткізу және жеке тапсырыс бойынша шешімдер ұсынады.
| Ичкі қоршағы | Иә |
| Ішкі Еден | Иә |
| Жобастан бойында | Иә |
| Ванна бөлмесінің едені | Иә |
| Шының сыртқы дівазы | No |
| Сыртқы Еден | No |
| Бассейн жиегі | No |
| Камин Қоршауы | Иә |
| Стол үсті | Иә |
| Материалдың түрі | Tea Rose мәрмәрі |
| Шығу тегі | Филиппин |
| Түс | Қызыл, Қызғылт |
| Плита өлшемі | (2400-3200)*(1200-2000) мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плита қалыңдығы | 18 мм, 20 мм, 30 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плитканың өлшемі | 300*600 мм, 600*600 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плитканың қалыңдығы | 7-20мм |
| Мозаиканың өлшемі | 300*300 мм, 305*305 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Тауып отыру | Жылтыратылған, матті, лакты, табиғи беті және т.б. |
