Паломино кварцит тақтасы
Өнімнің атауы: YS-BJ062 Паломино кварцит тақтасының тәжірибелік тұтынушысы
Бренд: Юши Стоун
Материал: Естік Кварцит
Түс: Алтын түсті сарғыш, құм түсті ақшыл, ашық қоңыр түс және күлгін түсті жолақтармен
Аяқтау параметрлері: Жылтыратылған, жылтыр етілген, тері тәрізді, қатты қайырылған немесе тапсырыс бойынша беттік өңдеулер қолжетімді
Плита өлшемі: (2400–3200) мм × (1200–2000) мм
Қалыңдығы: 15 мм, 18 мм, 20 мм, 30 мм; тапсырыс бойынша қалыңдық қолжетімді
Пішімдер: Тақталар, жұмыс үстелдері, өлшемі бойынша кесілген панельдер, плиткалар
Жекелендіру: Кітап тәрізді орналастырулар, жұмыс үстелдерін жасау, жиектердің профилі, беттік өңдеулер және CAD негізіндегі жобаларды өңдеу қолжетімді
Өңдеу мүмкіндігі: CNC кесуі, су жетілуі арқылы өңдеу, жиектерді профильдеу, шайнактарды кесу және дәлдікпен тас өңдеу
Сапасын басқару: жеткізуден бұрын 100% тексеру және толық есеп беру
Үлгі: Тегін материал үлгісі қолжетімді
Зауыттық қолдау: Плиталарды таңдау, CAD дүкенінің сызбалары, орналасу жоспары және көптеген өндіріс
Логистикалық қолдау: Әлемдік нарықтарға FOB, CIF, DDP жеткізу шарттары
Қолданбалар: Асүйдің жұмыс үстелдеріне, ванна бөлмесінің әшекейлік беттеріне, ерекше қабырғаларға, еденге, баспалдақтарға, су ағысы тәрізді аралдарға, қонақ үйлердің жобаларына, виллаларға және коммерциялық ішкі кеңістіктерге идеалды
- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер
Паломино кварцит тақтасы
Palomino кварцитті тақтасы — алтын түсті қоңыр, құм тәрізді ақшыл-сары, жарық қоңыр және едәуір сұр жолақтары бар жылы жерлік тондардың күрделі араласымын қамтитын премиум сапалы табиғи кварцитті тақта. Оның ағып жатқан табиғи текстурасы мен жұмсақ қозғалысы элегантты, бірақ табиғи көрініс береді, сондықтан ол қазіргі заманғы және классикалық ішкі кеңістіктер үшін өте универсалды материал болып табылады. Табиғи тығыз құрылымы мен өте жоғары тұрақтылығы арқасында Palomino кварциті асүйдегі жұмыс үстелдері, су құйылатын аралдар, ванна бөлмесіндегі шкафтардың жоғарғы беттері, ерекше қабырғалар, еден жабыны, бағдарламалық баспалдақтар және люкс ішкі кеңістіктерде тас қолданысы үшін кеңінен қолданылады. Тастаның жылы түстер палитрасы кеңістіктің ыңғайлылығын арттырады және әдемі архитектуралық эстетиканы сақтайды, сондықтан ол жоғары деңгейлі тұрғын үйлер, қонақ үйлер мен коммерциялық жобалар үшін ерекше тиімді.
YUSHI STONE Palomino кварцитті тақтасының таратушысы
Профессионалдық кварцитті плита тәмін етуші, өндіруші және Қытайдың тас зауыты болып табылатын YUSHI STONE әлемдік құрылыс пен ішкі кеңістіктерді жабдықтау жобалары үшін жоғары сапалы кварцитті плита мен қосымша өңдеу шешімдерін ұсынады. Біздің зауытта клиенттерге арналған плита таңдауы, кітапша тәрізді сәйкестендіру (bookmatching), өлшемі бойынша кесілу, есептеуіш беттерді (countertop) дайындау, жиектерді профильдеу және CAD негізіндегі жобаларды өндіру мүмкіндігі қамтамасыз етілген, ол әрбір жобаның дәл орындалуын қамтамасыз етеді. Блоктардың қайнар көзін іздеу, CNC өңдеу, сумен қысымы арқылы кесу, дәл өңдеу, сапа бақылауы және ірі масштабты өндіріс саласындағы күшті мүмкіндіктеріміз арқылы біз әлем бойынша архитекторларға, дизайнерлерге, құрылыс орындарына, құрылыс компанияларына, оптта сатушыларға және таратушыларға қызмет көрсетеміз. YUSHI STONE — кварцитті есептеуіш беттер, қосымша тас өңдеу, қабырғаларды қаптау және қонақ қызметі жобалары үшін сенімді серіктес, әлемдік логистикалық қолдаумен зауыттан тікелей тәмін ету қызметін ұсынады.
| Ичкі қоршағы | Иә |
| Ішкі Еден | Иә |
| Жобастан бойында | Иә |
| Ванна бөлмесінің едені | Иә |
| Шының сыртқы дівазы | No |
| Сыртқы Еден | No |
| Бассейн жиегі | No |
| Камин Қоршауы | Иә |
| Стол үсті | Иә |
| Материалдың түрі | Паломино кварцит тақтасы |
| Шығу тегі | Бразилия |
| Түс | Алтын |
| Плита өлшемі | (2400-3200)*(1200-2000) мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плита қалыңдығы | 18 мм, 20 мм, 30 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плитканың өлшемі | 300*600 мм, 600*600 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Плитканың қалыңдығы | 7-20мм |
| Мозаиканың өлшемі | 300*300 мм, 305*305 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Тауып отыру | Жылтыратылған, матті, лакты, табиғи беті және т.б. |
