Қара Фьюжн Граниттік Тақтайша
Өнімнің атауы: YS-BN042 Қара Фьюжн Граниттік Тақтайшалардың Тәмін етушісі
Бренд: Юши Стоун
Материал: Естік гранит
Түс: Қара түсті, алтын түсті жіліктермен
Аяқтау параметрлері: Жылтыратылған, жылтыр етілген, тері тәрізді, қатты қайырылған немесе тапсырыс бойынша беттік өңдеулер қолжетімді
Плита өлшемі: (2400–3200) мм × (1200–2000) мм
Қалыңдығы: 15 мм, 18 мм, 20 мм, 30 мм; тапсырыс бойынша қалыңдық қолжетімді
Пішімдер: Тақталар, есіктің үстіндегі беттер, өлшемі бойынша кесілген панельдер, плиткалар, қабырға панельдері
Жекелендіру: Пара-пар сәйкестендірілген орналасу, есіктің үстіндегі беттерді өңдеу, жиектердің профилі, беттің өңделуі және CAD негізіндегі жобаларды өңдеу мүмкін
Өңдеу мүмкіндігі: CNC кесуі, су жетілуі арқылы өңдеу, жиектерді профильдеу, шайнактарды кесу және дәлдікпен тас өңдеу
Сапасын басқару: жеткізуден бұрын 100% тексеру және толық есеп беру
Үлгі: Тегін материал үлгісі қолжетімді
Зауыттық қолдау: Тақтайшаларды таңдау, кітап тәрізді сәйкестендірілген орналасу дизайны, CAD цех сызбалары және шамадан тыс өндіріс
Логистикалық қолдау: Әлемдік нарықтарға FOB, CIF, DDP жеткізу шарттары
Қолданбалар: Асүйдің столешницаларына, су ағысы сияқты артқы бетті (waterfall) араларға, ерекше қабырғаларға, ванна бөлмесінің жуыну үстелдеріне, еденге, баспалдақтарға, шамдану орнына (камин), қонақ үйлерге, виллаларға және коммерциялық ішкі кеңістіктерге идеалды
- Шолу
- Ұсынылатын өнімдер
Қара Фьюжн Граниттік Тақтайша
Қара Фьюжн Граниттік Тақтайша — терең қара артқы фонмен, динамикалық алтын, ақ, қоңыр және сұр ағып келе жатқан жолақтармен араласқан әсерлі табиғи граниттік тақтайша. Оның күшті қозғалысы мен абстрактілік табиғи орнаменттері роскоштық визуалды әсер туғызады, сондықтан ол басты ішкі қолданысқа және заманауи архитектуралық дизайндарға өте қолайлы. Табиғи граниттің беріктігі мен қаттылығына ие болған бұл материал кухнялардың жұмыс үстелдеріне, су шашыратқыш аралдарына, ерекше қабырғаларға, ванна бөлмесіндегі умывальниктердің жоғарғы беттеріне, еденге, бағдарламалық баспалдақтарға, шамоттық орнатуларға және роскоштық коммерциялық ішкі кеңістіктерге кеңінен қолданылады. Батырлық контрасты мен өнеркәсіптік текстура әрбір тақтайшаны табиғи түрде әмбебап етеді, сондықтан ол виллаларға, қонақ үйлерге, пәтерлерге және дизайнерлік кеңістіктерге жоғары деңгейдегі және заманауи эстетикалық әсер береді.
YUSHI STONE Қара Фьюжн Граниттік Тақтайшаларының Тәminatушысы
Қытайдың кәсіби граниттік плита құрамындағы тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжірибелі тәжі......
| Ичкі қоршағы | Иә |
| Ішкі Еден | Иә |
| Жобастан бойында | Иә |
| Ванна бөлмесінің едені | Иә |
| Шының сыртқы дівазы | Иә |
| Сыртқы Еден | Иә |
| Бассейн жиегі | Иә |
| Камин Қоршауы | Иә |
| Стол үсті | Иә |
| Материалдың түрі | Black Fusion гранит |
| Шығу тегі | Бразилия |
| Түс | Қара, Алтын |
| Плита өлшемі | (2400–3300)*(1200–2000) мм немесе Таңдауыңызша |
| Плита қалыңдығы | 18 мм, 30 мм, 50 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Плитканың өлшемі | 600*600 мм, 600*1200 мм немесе тапсырыс бойынша |
| Плитканың қалыңдығы | 10–30ММ немесе Тапсырыс бойынша |
| Мозаиканың өлшемі | 300*300 мм, 305*305 мм немесе Тапсырыс бойынша |
| Тауып отыру | Жылтыратылған, Жалынмен өңделген, Соққышпен өңделген және т.б. |
