Tea Rose márványlemez
Termék neve: YS-BI008 Tea Rose márványlemez-szolgáltató
Anyag: Természetes marmar
Befejezett felület: Pulzolt, Finomított, Kezelt, Természetes felület, Homokfúvott, Bőrfelület, Vízsugár, Egyéni felület igény szerint elérhető
Népszerű lap méret: (2400-3200) mm X (1200-2000) mm X (15-30) mm Egyéni méretek igény szerint elérhetők
Ajánlott használat: Falfelület / Konyhapult / Fürdőszobai komód / Mosdókagyló / Padlólapok / Otthoni bútorok / Kézműves termékek / Lépcsők / Kődíszítési projekt
Minőségellenőrzés: 100 százalékos ellenőrzés és részletes ellenőrzési jelentés elfogadáshoz a szállítás előtt
Minta: Mintákhoz szükséges anyagok ingyenesen elérhetők
- Áttekintés
- Ajánlott termékek
Tea Rose márványlemez
A Tea Rose márvány egy gyönyörű, természetes rózsaszín márvány lágy bézs-rózsaszín árnyalatokkal és elegáns, természetes vénázással. Meleg, luxusos és romantikus hangulatot teremt, ezért kiválóan alkalmas magas színvonalú belsőépítészeti projektekhez, például szállodafolyosókhoz, luxusvillákhoz, fürdőszobákhoz, kiemelt falakhoz és díszítő padlókhoz. Lágy színárnyalata tökéletesen illeszkedik a modern, minimalista és klasszikus stílusú tervekhez.
YUSHI STONE Tea Rose márványlemez szállító
A YUSHI STONE egy szakmai Tea Rose márványlemez-szolgáltató, amely prémium minőségű természetes márványlemezeket, méretre vágott feldolgozást, pultfelületeket, falpaneleket és projektalapú kőmegoldásokat kínál. Szállításunkat szállodák, villák és kereskedelmi projektek támogatására optimalizáltuk, szigorú lemezválogatással, színegyezés-ellenőrzéssel, CNC-feldolgozással és exportminőségű csomagolással. Csapatunk megbízható szállítást és egyedi megoldásokat nyújt világszerte építészeknek, kivitelezőknek és fejlesztőknek.
| Belsejű fal | Igen |
| Belső padló | Igen |
| Fürdőszoba fal | Igen |
| Fürdőszoba padló | Igen |
| Külső fal | No |
| Külső padló | No |
| Medence perem | No |
| Kandalló körbefoglaló | Igen |
| Pult | Igen |
| Anyag típusa | Tea Rose márvány |
| Eredet | Fülöp-szigetek |
| Szín | Rózsaszín,Rózsa |
| Lap mérete | (2400-3200)*(1200-2000) mm vagy egyéni méret |
| Lemez vastagsága | 18 mm, 20 mm, 30 mm vagy egyéni méret |
| Csempe mérete | 300*600 mm, 600*600 mm vagy egyéni méret |
| Csempe vastagsága | 7-20 mm |
| Mozaikméret | 300*300 mm, 305*305 mm vagy egyéni méret |
| Felületi minőség | Csiszolt, simított, bőrhatású, természetes felület stb. |
