Brazíliai Fekete Platina Gránit Lap
Termék neve: YS-BN019 Fekete Platina Gránit Prémium Fekete Gránitlemezek és Csempék Luxusprojektekhez
Anyag: Természetes granit
Befejezett felület: Poliros, lángolt, kalapácsolt, tört, kefés, simított, hasított, gépi vágású, természetes felületű, homokfújt, savas mosású felület, egyéni felület igény szerint rendelhető
Népszerű lap méret: (2400-3200) mm X (1200-2000) mm X (15-30) mm Egyéni méretek igény szerint elérhetők
Különféle méretek: Lapokban, csempékben, méretre vágott panelekben és pultokban stb. kapható
Ajánlott használat: Pultok, mozaik, fal- és padlóburkolatok, kőbútorok
Minőségellenőrzés: 100 százalékos ellenőrzés és részletes ellenőrzési jelentés elfogadáshoz a szállítás előtt
Minta: Mintákhoz szükséges anyagok ingyenesen elérhetők
- Áttekintés
- Ajánlott termékek
Brazíliai Fekete Platina Gránit Lap
A Black Platinum gránit egy luxus természetes kő Brazíliából, amely mély fekete alapszínével és dinamikus ezüst, szürke és ásványdús textúráival bátran és elegánsan hat. Tartós szerkezete, elegáns mozgása és csiszolt felülete miatt népszerű választás a felsőkategóriás belsőépítészeti és építészeti alkalmazásokhoz. Ezt a prémium minőségű fekete gránitlapot gyakran használják konyhapultokra, fürdőszobai mosdófelületekre, kiemelt falakra, padlózatokra, lépcsőkre, fogadópultokra és luxus szállodaprojektekre. Erős vizuális hatása és időtlen esztétikája miatt a Black Platinum gránit ideális modern lakóterekhez, kereskedelmi belső terekhez és nagyobb léptékű építési projektekhez, ahol egyaránt fontos a tartósság és a természetes elegancia.
YUSHI STONE Brazil Black Platinum gránitlemez szállító
A YUSHI STONE egy szakmai fekete platina gránit lapokat szállító vállalat, amely prémium minőségű gránit lapokat, egyedi méretre vágott gyártást, munkalapokat, falpaneleket és projektalapú kőmegoldásokat kínál globális kereskedelmi és lakóépítési projektekhez. Gyárunk támogatja a CNC-feldolgozást, élsimítást, mosogatókivágást, lépcsők gyártását és exportminőségű csomagolást, így biztosítva a stabil minőséget és a biztonságos világkörüli szállítást. Szigorú lapválogatásunk, konzisztens színvezérlésünk és megbízható gyártási kapacitásunk révén építészeket, kivitelezőket, nagykereskedőket és fejlesztőket támogatunk egyedi gránitmegoldásokkal szállodák, luxusvillák, kiskereskedelmi helyiségek és felsőkategóriás belső térprojektek számára. Akár csiszolt lapokra, akár egyedi munkalapokra vagy nagyobb projektekhez szükséges kőanyagra van szüksége, a YUSHI STONE professzionális gyártástechnikai támogatást és versenyképes, gyártóhelyről közvetlenül származó árakat kínál.
| Belsejű fal | Igen |
| Belső padló | Igen |
| Fürdőszoba fal | Igen |
| Fürdőszoba padló | Igen |
| Külső fal | No |
| Külső padló | No |
| Medence perem | No |
| Kandalló körbefoglaló | Igen |
| Pult | Igen |
| Anyag típusa | Brazil Black Platinum gránit |
| Eredet | Brazília |
| Szín | Fekete |
| Lap mérete | (2400–3300)*(1200–2000) mm vagy egyéni méret |
| Lemez vastagsága | 18 mm, 28 mm, 30 mm, 50 mm vagy egyéni |
| Csempe mérete | 100*100 mm, 600*600 mm vagy egyéni |
| Csempe vastagsága | 10–30 mm vagy méretre szabott |
| Mozaikméret | 300*300 mm, 305*305 mm vagy egyéni méret |
| Felületi minőség | Csiszolt, lángolt, kalapácsolt, stb. |
