Мраморна плоча „Чайна роза“
Име на продукта: YS-BI008 Доставчик на мраморна плоча „Чайна роза“
Материал: Естествен мрамор
Обработена повърхност: Полирана, Хонед, Четкана, Естествена повърхност, Пясъкоструйна, От кожа, Воден струя, Персонализирана повърхност по поръчка
Популярен размер на плочите: (2400-3200) мм X (1200-2000) мм X (15-30) мм Персонализирани размери по поръчка
Препоръчително използване: Панел за стена/Кухненски плот /Върхове на ваната/Леген за мивка/Плочки за под/Мебели за дома/Ръчна изработка/Стълбище/Проект за каменни декори
Контрол на качеството: 100% инспекция и подробен инспекционен доклад за одобрение преди товарене
Проба: Безплатни материали за проби са налични
- Общ преглед
- Препоръчани продукти
Мраморна плоча „Чайна роза“
Мраморът „Чайна роза“ е прекрасен естествен розов мрамор с нежни бежово-розови оттенъци и изящни естествени жилки. Той създава топла, люксозна и романтична атмосфера, поради което е изключително подходящ за висококачествени проекти в интериорния дизайн – като фоайета на хотели, люксозни вили, бани, акцентни стени и декоративни подове. Неговият нежен цвят позволява идеално сливане с модерния, минималистичния и класическия стил на дизайн.
YUSHI STONE – доставчик на мраморни плочи от чайно-розов мрамор
YUSHI STONE е професионален доставчик на плочи от мрамор „Чайна роза“, предлагаш комплектни естествени мраморни плочи, индивидуално изрязване по размер, работни повърхности, стенни панели и комплексни каменни решения за проекти. Подкрепяме проекти за хотели, вили и търговски обекти чрез строг подбор на плочите, контрол на цветовата еднородност, CNC-обработка и опаковка за износ. Екипът ни осигурява надеждно доставяне и персонализирани решения за архитекти, строителни фирми и девелопъри по целия свят.
| Вътрешна стена | Да |
| Интериорен под | Да |
| Стена на банята | Да |
| Под на банията | Да |
| Външна стена | No |
| Външен под | No |
| Ръб на басейн | No |
| Ограждане на камина | Да |
| Подготовка за борда | Да |
| Вид материал | Мрамор „Чайна роза" |
| Произход | Филипини |
| Цвят | Розов, Розов |
| Размер на плочата | (2400-3200)*(1200-2000) мм или по поръчка |
| Дебелина на плочата | 18 мм, 20 мм, 30 мм или по поръчка |
| Размер на плочката | 300*600 мм, 600*600 мм или по поръчка |
| Дебелина на плочката | 7-20mm |
| Размер на мозайката | 300*300 мм, 305*305 мм или по поръчка |
| Повърхностна обработка | Полирана, матирана, с текстурирана повърхност, естествена повърхност и др. |
